T&K Garment Accessories Co.,Ltd

Jakość przede wszystkim, Najlepsza obsługa, Obiecuj, Obowiązek odpowiedzialny, Szybka reakcja.

 

Dzięki nam Twoje pieniądze są bezpieczne, a Twój biznes bezpieczny.

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej
marki: Mickinley, SOS, CLN, Lindberg, friluft
Ilość pracowników: >20
Rok założenia: 2012
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

T&K Garment Accessories Co., Ltd jest jednym z profesjonalnych producentów, którzy specjalizują się w niestandardowych akcesoriach odzieżowych, takich jak etykiety do sitodruku, etykiety do prania, odznaki wtryskowe, odznaki wysokiej częstotliwości, hagtag, termotransfer i tkana etykieta odzieży, bagażu, czapek i przemysł obuwniczy.

 

T&K, aby oferować nasze usługi z myślą o „Ochronie marki i promowaniu jej wartości”, jesteśmy dobrzy w usuwaniu surowców, technologii, procesów roboczych i tak dalej.

 

Wszystkie surowce używane przez T&K mogą z powodzeniem przejść test środowiskowy, T&K musi postępować zgodnie ze standardowymi procesami, aby wykonać każdy produkt, a T&K ma zespół obsługi klienta doskonałości, więc jeśli dasz nam szansę, możesz zostać obsłużony.

 

T&K oznacza najwyższą pozycję, dzięki naszej usłudze i mądremu wyborowi, wierzymy, że możemy podnieść Twoje marki na wyższy poziom i najwyższy poziom.

 

Klient

Sprzężenie zwrotne

Wsparcie

Innowacyjny

Jakość

Doskonały

Przyjazny

Historia

T & K to firma zajmująca się ubiorem odzieży, która ma główną rolę do powieszenia, gumową plakietkę, drukowaną etykietę, skórzaną naszywkę i tak dalej. od samego początku konfiguracji T & K, to naprawdę dużo przechodzi, z czasem szczęście, że idzie lepiej na drodze wielu klientów obsługuje.

Od 2003 r. T & K zaczynają od 2 pracowników, a wszystko nie jest takie proste, ale najpierw stawiają na jakość i zaczynają od małych zamówień.

Czas zobaczy, jak ciężko pracują ludzie.

Do 2005 r. T & K z większą liczbą pracowników.

2005 T & K korzysta z systerm ERP i Enterprise mówi Tool.

W 2006 r. T & K tworzy szczegółowe informacje na temat zasad pracy każdego działu i przechodzi na nowe zasady wynagradzania.

Wierzymy, że możemy lepiej z zespołem T & K UNITE, Pomóżmy sobie ręcznie, aby poprawić jutro.

2017 Przenieś się do nowej fabryki 3000m 2

Usługa
T & K Garment Accessories Co., Ltd, jest jedną z wiodących firm na rynku spersonalizowanych akcesoriów odzieżowych ponad 10 lat, pomagając w opracowywaniu i promowaniu zagadnień związanych z pakowaniem, marką i wykończeniem.

Wszystkie nasze produkty pochodzą z certyfikatem (OEKO-TEX ClassI) i mają specjalny zespół pracy dla usług posprzedażnych 7 * 24H

Nasza usługa Advantage:

Projekt bezpłatnej usługi projektowania: mamy własny dział projektowania, nasz projektant może pomóc w rozwiązaniu problemu, aby zrozumieć wymiary i dokończyć coś w głowie.

100% Gwarancja jakości: mamy dział kontroli jakości i kontroli jakości, pełny zwrot pieniędzy w przypadku złej jakości lub opóźnienia w dostawie, jeśli produkty nie przejdą testu, zadzwonią natychmiast, niezależnie od tego, czy rozpoczęliśmy / zakończyliśmy produkcję.

Szybki czas realizacji: Czas próbkowania: 3-5 dni roboczych, zgodnie z Twoim projektem

Czas produktu: 7-10 dni roboczych, w zależności od ilości

Czas wysyłki: 1-5 dni roboczych, zgodnie z żądaniem.

Usługa po sprzedaży: Mamy specjalną pracę zespołową dla usług posprzedażnych 7 * 24H, aby znaleźć swój problem w przypadku.

Usługi transportowe: grupa DHL Cosco, wysyłka w Chinach, Fedex są naszymi dobrymi partnerami, które mogą zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę do ręki klienta.

Darmowa próbna oferta

Małe zamówienie z zadowoleniem,

Kontrakt na zapewnienie jakości.

Nasz zespół

T & K chodzą dziś, nie możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepsi, ale powiedzielibyśmy, że jesteśmy jednym z najtrudniejszych zespołów roboczych, zespół T & K ciągle się uczy, pomaga sobie nawzajem, jest ciepły i szczęśliwy zespół.

Zespół sprzedaży

Witamy zapytań z całego świata! chcielibyśmy wysłać Ci naszą najlepszą ofertę zgodnie z Twoim żądaniem.

Klienci

Współpracuj z: Calvin Klein, Mckinley, Rapha, Sail racing, Norrona, Frilufs i tak dalej.

Plan produkcji:

Opierając się na zarządzaniu ERP i szybkiej i elastycznej strukturze produkcji, jesteśmy w stanie kontrolować naszą produkcję 200 standardowych produktów jednego dnia i około 150 zestawów specjalnych rozmiarów dziennie. W razie nagłego zapotrzebowania nasza produkcja awaryjna do momentu zagwarantowania Twojej firmie kłopot.

Wybierając T & K będziesz zadowolony z naszych usług dodanych do vaule i one-stop, to nasz obowiązek na zawsze

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość