Wyślij wiadomość

T&K Garment Accessories Co.,Ltd

Jakość przede wszystkim, Najlepsza obsługa, Obiecuj, Obowiązek odpowiedzialny, Szybka reakcja.

 

Dzięki nam Twoje pieniądze są bezpieczne, a Twój biznes bezpieczny.

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej
marki: Mckinley, SOS, CLN, Lindberg, FRILUFTS
Ilość pracowników: >20
Rok założenia: 2012
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

T&K Garment Accessories Co., Ltd jest jednym z profesjonalnych producentów specjalizujących się w niestandardowych akcesoriach odzieżowych, takich jak etykiety do sitodruku, etykiety do prania, odznaki wtryskowe, odznaki o wysokiej częstotliwości, zawieszka, termotransfer i tkana etykieta do odzieży, bagażu, czapek i branża obuwnicza.

 

T&K, aby oferować nasze usługi z umysłem „Ochrona marki i promowanie jej wartości”, jesteśmy dobrzy w wykonywaniu detali z surowców, technologii, procesu pracy i tak dalej.

 

Wszystkie surowce używane przez T&K mogą dobrze przejść test środowiskowy, T&K dobrze przestrzega standardowych procesów w celu wykonania każdego produktu, a T&K ma doskonały zespół obsługi klienta, więc jeśli dasz nam szansę, możesz zostać obsłużony.

 

 

T&K oferuje swoje usługi z myślą o „właściwej ochronie marki i promowaniu jej wartości”, jesteśmy dobrzy w wykonywaniu szczegółów od kontroli jakości surowców, badań technicznych, obsługi procesu pracy i 100% kontroli jakości produktu.

 

Używamy standardowego surowca OEKOTEX i GRS, który spełnia wymagania klientów. Do zarządzania firmą mamy ISO9001, do środowiska społecznego i odpowiedzialności społecznej oraz praw człowieka mamy HIGG i BSCI.

 

T&K oznacza top to king, dzięki naszym usługom i Twojemu mądremu wyborowi wierzymy, że możemy wznieść Twoje marki na wyższy poziom i osiągnąć najwyższy poziom.

 

Historia

 

T&K to firma zajmująca się akcesoriami odzieżowymi, której głównym zadaniem jest zawieszka, gumowa plakietka, etykieta drukarska, skórzana naszywka i tak dalej.od początku konfiguracji T&K, to naprawdę dużo przechodzi, z czasem, na szczęście idzie lepiej na drodze wielu klientów obsługuje.

 

Od 2012 roku T&K zaczyna od 2 pracowników i wszystko nie jest takie proste, ale stawiają na jakość na pierwszym miejscu i zaczynają od małych zamówień.

2016 T&K doprecyzowuje zasady pracy każdego działu i wprowadza nowe zasady wynagradzania.

2017 Przeprowadzka do nowej fabryki o powierzchni 3000m2

W 2019 roku dodaliśmy maszyny i urządzenia oraz rozbudowaliśmy warsztat produkcyjny.

W 2020 roku, dzięki akceptacji samorządu lokalnego, został oceniony jako standard warsztatu produkcyjnego ochrony środowiska

W 2021 roku przeszedł audyt fabryki BSCI

 

 

 

 

 

Usługa
T & K Garment Accessories Co., Ltd, jest jedną z wiodących firm na rynku spersonalizowanych akcesoriów odzieżowych ponad 10 lat, pomagając w opracowywaniu i promowaniu zagadnień związanych z pakowaniem, marką i wykończeniem.

Wszystkie nasze produkty pochodzą z certyfikatem (OEKO-TEX ClassI) i mają specjalny zespół pracy dla usług posprzedażnych 7 * 24H

Nasza usługa Advantage:

Projekt bezpłatnej usługi projektowania: mamy własny dział projektowania, nasz projektant może pomóc w rozwiązaniu problemu, aby zrozumieć wymiary i dokończyć coś w głowie.

100% Gwarancja jakości: mamy dział kontroli jakości i kontroli jakości, pełny zwrot pieniędzy w przypadku złej jakości lub opóźnienia w dostawie, jeśli produkty nie przejdą testu, zadzwonią natychmiast, niezależnie od tego, czy rozpoczęliśmy / zakończyliśmy produkcję.

Szybki czas realizacji: Czas próbkowania: 3-5 dni roboczych, zgodnie z Twoim projektem

Czas produktu: 7-10 dni roboczych, w zależności od ilości

Czas wysyłki: 1-5 dni roboczych, zgodnie z żądaniem.

Usługa po sprzedaży: Mamy specjalną pracę zespołową dla usług posprzedażnych 7 * 24H, aby znaleźć swój problem w przypadku.

Usługi transportowe: grupa DHL Cosco, wysyłka w Chinach, Fedex są naszymi dobrymi partnerami, które mogą zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę do ręki klienta.

Darmowa próbna oferta

Małe zamówienie z zadowoleniem,

Kontrakt na zapewnienie jakości.

Nasz zespół

 

 

T&K przejdź do dzisiaj, nie możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepsi, ale powiedzielibyśmy, że jesteśmy jednymi z najciężej pracującychzespół, zespół T&K'S uczy się, pomaga sobie nawzajem, to ciepły i szczęśliwy zespół.

 

 

Zespół sprzedaży

 

Witamy zapytania z całego świata!Chcielibyśmy wysłać Ci naszą najlepszą ofertę zgodnie z Twoimi wymaganiami.

 

Chiny T&K Garment Accessories Co.,Ltd profil firmy 0

 

 

Klienci

 

Współpracuj z: Calvin Klein, Mckinley, Rapha, Sail racing, Norrona, Frilufs i tak dalej.

 

Chiny T&K Garment Accessories Co.,Ltd profil firmy 1

 

 

Plan produkcji:

 

Opierając się na naszym zarządzaniu ERP i szybkim elastycznym schemacie produkcji, jesteśmy w stanie kontrolować naszą produkcję 200 zestawów standardowych produktów jednego dnia i około 150 zestawów produktów o specjalnych rozmiarach jednego dnia. kłopoty.

 

 

Chiny T&K Garment Accessories Co.,Ltd profil firmy 2

 

Wybierając T&K, będziesz cieszyć się naszymi dodatkowymi i kompleksowymi usługami, to nasz obowiązek na zawsze

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość