Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : kiyila

Numer telefonu : 13412215413

WhatsApp : +8613412215413

Free call

Festiwal Qingming

March 29, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Festiwal Qingming

Festiwal Qingming

 


Festiwal Qingming łączy smutek i szczęście.

Festiwal Hanshi (Cold Food) odbywał się zwykle dzień przed festiwalem Qingming.Ponieważ nasi przodkowie często przedłużali dzień na Qingming, później zostali połączeni.

W przeciwieństwie do smutku zamiataczy grobów, ludzie również cieszą się w tym dniu nadzieją na wiosnę.Festiwal Qingming to czas, kiedy jasno świeci słońce, drzewa i trawa zazieleniają się, a przyroda znów ożywa.Od czasów starożytnych ludzie przestrzegali zwyczaju wiosennych wycieczek.W tej chwili turyści są wszędzie.
Podczas Festiwalu Qingming ludzie uwielbiają latać latawcami. Puszczanie latawców jest właściwie nie ogranicza się do Festiwalu Qingming. Jego wyjątkowość polega na tym, że ludzie puszczają latawce nie w dzień, ale także w nocy. Sznurek małych lampionów przywiązanych do latawca lub nitki wygląda jak świecące gwiazdy i dlatego nazywane są „bożkami latarnie ”.
Festiwal Qingming to także czas sadzenia drzew, wskaźnik przeżywalności drzewek jest wysoki, a później drzewa szybko rosną. W przeszłości Qingming Festival nazywano „Arbor Day". Od 1979 r. „Arbor Day" ustalono na 12 marca według kalendarza gregoriańskiego.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość