Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : kiyila

Numer telefonu : 13412215413

WhatsApp : +8613412215413

Free call

Team Building - szkolenie firmowe

August 6, 2020

Od lutego wprowadzamy pewną zmianę ze sprzedaży na produkcję dzięki działającemu przetwarzaniu reguł i skonfigurowaniu 5S ... z czasem ulepszamy, jednym słowem, chcemy być lepsi i oferować lepszą obsługę naszym klientom.

2020 to naprawdę trudny rok dla nas wszystkich ze względu na COVID-19, a biznes szybko się psuje, to też wielkie wyzwanie dla T&K,
ale nie powiedzieliśmy, że zamkniemy lub zrezygnujemy, aby ulepszyć nasz serwer, podpisaliśmy kontrakt z trzecią firmą, która zarządza fabryką w celu przeszkolenia wszystkich pracowników.


W tym okresie nadzorowaliśmy zarządzanie i szkolenie zespołu sprzedażowego oraz wprowadziliśmy szereg zmian w fabryce.Bardzo się cieszę, że dzięki pomocy organizacji zewnętrznej nasz zespół urósł i lepiej radził sobie z obsługą klientów.Jeśli chodzi o fabryki, nasi mistrzowie koncentrują się na badaniach i rozwoju oraz projektowaniu i przedstawiają więcej pomysłów na produkcję i użytkowanie produktów.


T&K to robić biznes przez około 10 lat, ciągle się rozwijamy, zmieniamy i podążamy za rozwojem czasów,

Jednym słowem, dbamy o każdego klienta, chcemy obsługiwać każdego klienta lepszą obsługą, szybko i poprawnie.
Rok 2020 jest trudny, nadal tu jesteśmy, dołożymy wszelkich starań, aby wesprzeć wszystkich klientów, więc jeśli cokolwiek w dowolnym momencie, prosimy o kontakt.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość