Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : kiyila

Numer telefonu : 13412215413

WhatsApp : +8613412215413

Free call

W ramach nowych zmian, dokąd zmierzamy

July 15, 2020

najnowsze wiadomości o firmie W ramach nowych zmian, dokąd zmierzamy

Zmierz się z problemem i zmień

Z powodu pandemii zachowania ludzi przechodzą wiele zmian. Coraz więcej osób próbuje nowych zakupów online. Czy jesteś entuzjastą zakupów online?Biorąc przykład z moich rzeczywistych doświadczeń życiowych, zakupy online mogą rzeczywiście ograniczyć nasz kontakt z innymi.

Z jednej strony dzieje się tak, ponieważ fizyczny sklep nie może dalej działać, z jednej strony przemysł krótkich transmisji wideo na żywo jest stosunkowo dojrzały.W rezultacie sprzedaż na żywo i gospodarka na żywo zaczęły się szybko rozwijać.Czy słyszałeś o zakupach telewizyjnych?Można powiedzieć, że transmisja na żywo to ulepszona wersja zakupów telewizyjnych. W tym procesie znajdzie się ktoś, kto wyjaśni produkty, które sprzedaje.

Wszyscy staramy się nadążyć za trendem czasów.Tak, dołączyliśmy do fali transmisji na żywo.Czy słyszałeś o China Live Broadcast?Prosta obsługa, możemy uzyskać za pomocą telefonu komórkowego lub komputera. W tym procesie napotykamy problemy klientów i rozumiemy ich potrzeby.

Musiałeś mieć podobne doświadczenie, próbując nowych rzeczy, proces ten jest nie tylko trudny, ale także przyjemny. Kontynuujemy rozwój w eksploracji.

Wierzymy, że pandemia minie, a słońce w końcu wstanie.

najnowsze wiadomości o firmie W ramach nowych zmian, dokąd zmierzamy  0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość